Szanowni Goście.

Serdecznie witamy w Górskim Ogrodzie. Dziękujemy za wybór naszego Pensjonatu jako miejsca Państwa pobytu i wypoczynku. Zapewniamy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w Górskim Ogrodzie spełnił Państwa oczekiwania. Do Państwa rąk oddajemy niniejszy informator, który ma pełnić role przewodnika w naszym Pensjonacie i świadczonych przez nas usługach . W razie pytań, bądź wątpliwości pracownicy Pensjonatu są do Państwa dyspozycji.

Szanowni Rodzice, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci przebywające
w gospodarstwie
. Prosimy, aby nie przebywały same na tarasie widokowym oraz w obrębie skalniaków/oczka wodnego, ścieżek wzdłuż wąwozów. Dotyczy to również placu zabaw oraz jego wyposażenia. Prosimy o zachowanie spokoju podczas oglądania bądź dokarmiania zwierząt.

 

Informacje Ogólne:

Górski Ogród  oferuje do Państwa dyspozycji:

 • budynek Pensjonatu (55 miejsc noclegowych): salon główny (70 miejsc), sala kominkowa
  (40 miejsc ), bilard (za opłatą 10 zł godzina ),
 • domki (3 obiekty / 6 osobowe),
 • ogród,
 • zielnik,
 • ścieżka tematyczna / edukacyjna, – SZLAK ŚWIATOWIDA,
 • altany, kamienne grille z zadaszeniem (3 miejsca), miejsce na ognisko,
 • profesjonalny plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia tj. zjeżdżalnia, huśtawki, duża piaskownica. W okresie letnim dodatkowo: basen, trampolina,
 • kijki nordic walking,
 • 4 rowery trekkingowe w wersji 28” (wypożyczenie 15 zł za dobę) / 2 rowery dla dzieciaków.
 1. Doba rozpoczyna się od godziny 15.00 w dniu wynajmu do 11.00 dnia następnego. W przypadku gdy Gość nie opuści pokoju oraz terenu gospodarstwa do godziny 12.00 traktowane będzie jako przedłużenie pobytu –zostanie naliczona opłata zgodna z obowiązującym cennikiem w naszym Pensjonacie (50 % opłaty podstawowej).
 2. Goście Pensjonatu winni informować personel o odwiedzających ich osobach, odwiedzający są zobowiązani opuścić obiekt do godziny 20.00.
 3. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty pieniędzy lub kosztowności i innych rzeczy mających wartość naukową lub artystyczną.
 4. Gość ponosi pełną odpowiedzialność (materialną i prawną) za wszelkiego rodzaju szkody wyrządzone w obrębie gospodarstwa. uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów ,wyposażenia
  i urządzeń technicznych Pensjonatu powstałych z winy gości (złamanie łoża, krzesła itd.). Goście zobowiązani są zostawić miejsce swojego pobytu (domek lub pokój ) w stanie jakim zastali. Po zakończeniu pobytu prosimy o oddanie kluczy do personelu Pensjonatu.
 5. W pokojach i domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (wyznaczone na to miejsca to taras
  i balkon ).
 6. Goście Pensjonatu mają do dyspozycji lodówkę oraz czajnik elektryczny na Salonie Głównym.
 7. W pokojach budynku głównego obowiązuje całkowity zakaz korzystania z kuchenek turystycznych i czajników elektrycznych.
 8. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00. W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające
  z usług Pensjonatu mają obowiązek zachowywać się tak, by nie zakłócać spokoju innych gości.
 9. Nasza kuchnia przygotowuje zdrowe i pyszne posiłki, wydawane i spożywane na Głównym Salonie. Konsumpcja posiłków odbywa się w godzinach:
 • Śniadanie 00-10.00,
 • Obiad 00-18.00,
 • Kolacja 00-21.00.

W Głównym Salonie obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów i posiłków nienabytych w Pensjonacie.

Salon Główny otwarty jest dla Gości od godziny 7.30 do 21.00

10. Zwierzęta nie mogą przebywać na Salonie Głównym. Prosimy Gości, by nie wpuszczali zwierząt do środka.

11. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego w dniu przyjazdu (płatność gotówką w PLN).

12. Parking samochodowy niestrzeżony dla Gości –bezpłatny. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia lub kradzież pojazdu.

13. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju bądź domku przez Gości przechowywane są przez miesiąc. Przedmioty odsyłane są na koszt odbiorcy pod wskazany adres.

14. W przypadku naruszenia regulaminu, Pensjonat może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań właściciela Pensjonatu (zapłaty za zniszczone mienie oraz opuszczenie Pensjonatu).

15. Na terenie Pensjonatu dostępna jest sieć WI-FI (bez hasła).

16. Pensjonat Górski zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie bez podania przyczyny.

 

Życzymy miłego pobytu.