Jeżeli potrzebujesz chwili wytchnienia od codzienności lub aktywności na świeżym powietrzu to znajdziesz je właśnie u nas. Nasz pensjonat nadaje się idealnie zarówno na krótką jak i dłuższą wizytę.

Górski Ogród sprawdzi się doskonale jako miejsce na spotkania biznesowe, integracyjne, konferencje i szkolenia. Chętnie przygotujemy specjalne menu oraz dodatkowe atrakcje (np. wiejska kapela, ognisko itd.).

Zapraszamy wszystkich chętnych, szkoły i grupy zorganizowane do pobyty w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Każda grupa traktowana jest indywidualnie.

Górski Ogród to także doskonałe miejsce na pobyt jednodniowy. Duży i różnorodny teren, a także rozbudowana infrastruktura sprawiają, że nie sposób się u nas nudzić. W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie zaproponować różnorodne atrakcje.

Postacie ze świętokrzyskich legend: czarownice rzucające uroki, zielarki udzielające rad jak pokonać niebezpieczeństwa, porady na wszelakie bolaki, wróżby i odczynianie uroków, bogini Mokosz radząca jak zawładnąć zmysłami ukochanego; Południce, Rusałki oraz wiele postaci znanych z wczesnosłowiańskiej kultury naszych przodków z Łysej Góry.