Zielone szkoły

Zapraszamy wszystkich chętnych, szkoły i grupy zorganizowane do pobyty w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Każda grupa traktowana jest indywidualnie. Zapraszamy opiekunów do kontaktu, szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pobyt.

Co nas wyróżnia?

Lokalizacja

Pensjonat agroturystyczny umiejscowiony jest w centrum Gór Świętokrzyskich. Znajdą u nas coś dla siebie zarówno fani natury, gór, zabytków jak i jezior czy też rzek. Na terenie peosjonatu znajduje się las i łąki.

Komfort

Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz TV. Dysponujemy dwoma stołówkami, bardzo dobrze wyposażonym placem zabaw, boiskami, parkingami, oświetlonymi i utwardzonymi miejscami na ognisko.

Bezpieczeństwo

Teren ośrodka jest częściowo ogrodzony, oddalony od drogi publicznej i bezpieczny. Ośrodek spełnia wszelkie wymogi prawne więc możecie czuć się bezpiecznie nawet z najmłodszymi dziećmi.

Edukacja

Na terenie gospodarstwa znajduje się zagrody z zwierzętami (daniele, lamy, alpaki, muflony oraz ptaki ozdobne). Posiadamy również sad przydomowy z mnóstwem roślin użytkowych i ozdobnych. W ramach pobytu zapewniamy wycieczkę ekologiczną po gospodarstwie w trakcie której omówione zostaną najważniejsze gatunki drzew, krzewów i roślin użytkowych jak i dzikich.

Plenery

Ze względu na różnorodność, architektury i niepowtarzalne warunki przyrodnicze, szczególnie polecamy obiekt dla szkół plastycznych, grup fotograficznych. Gościliśmy już uczestników wielu plenerów zarówno fotograficznych jak i malarskich, a ich efekty zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Ścieżka edukacyjna

Zawiera 20 tablic edukacyjnych!

Fotografie